کیسه زباله صنعتی که دختری با استفاده از آن پدرش را خفه کرد

وسایل بسته بندی فانتزی مانند  کیسه زباله صنعتی به صورت زیاد و متنوع وجود دارد که می توانید در زمان آماده شدن برای حرکت از آنها استفاده کنید، اما آیا می دانستید که کیسه زباله هم کاربردهای زیادی دارد؟

علاوه بر اینکه ظروف آشکاری برای چیزهایی که آماده پرتاب کردن هستید، می‌توانید از کیسه‌های زباله برای جابجایی لباس‌ها، ملحفه‌ها، اسباب‌بازی‌های نرم و سایر وسایل نشکن و همچنین محافظت از وسایل مختلف در روزهای جابجایی استفاده کنید.

این یک جایگزین بسیار ارزان‌تر برای جعبه‌های مقوایی است، و معمولاً می‌توانید زمانی که در مکان جدید خود قرار می‌دهید، از کیسه استفاده دوم نیز استفاده کنید.

قبل از اینکه به روش‌های مختلف استفاده از کیسه‌های زباله برای جابه‌جایی بپردازیم، ابتدا به چند نکته اشاره می‌کنیم:

از کیسه های سنگین استفاده کنید. کیسه های زباله ضخیم و سیاه بهترین گزینه برای شما در اینجا هستند، زیرا می توانند وزن بیشتری نسبت به همتایان سست خود با احتمال کمتری برای پاره شدن یا شکستن حمل کنند.

کیسه

از کیسه های فضای باز استفاده کنید. در بالا، کیف‌های فضای باز معمولا محکم‌تر از کیف‌های داخلی هستند و در حین جابجایی شما بهتر نگه می‌دارند.

از کیسه های بزرگ یا خیلی بزرگ استفاده کنید. شما می‌خواهید از کیسه‌های زباله کمتری استفاده کنید تا بیشتر، بنابراین بزرگ‌ترین اندازه‌ای را که می‌توانید پیدا کنید، انتخاب کنید.

از کیسه های زباله با کراوات استفاده کنید. در حالی که ممکن است قیمت آنها کمی بیشتر باشد، کیسه های زباله با کراوات به شما مهر و موم موثرتری می دهد تا نگران ریختن چیزها در پشت کامیون نباشید.

هیچ چیز تیز یا شکستنی را در کیسه زباله قرار ندهید. این احتمالاً ناگفته نماند، اما شما نمی‌خواهید چیزی تیز را در کیسه زباله قرار دهید که به طور بالقوه می‌تواند از پلاستیک عبور کند. علاوه بر پاره شدن کیف، ممکن است یک مشکل ایمنی نیز باشد. هیچ چیز شکستنی را نیز در کیسه زباله نبندید، زیرا در کیسه ای که در جعبه قرار می دهید پشتیبانی نمی شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.