کیت تست قند خون دیابت را از بین برد

گلوکومتر یا  کیت تست قند خون یک دستگاه الکترونیکی که با آن می توانید به طور مستقل سطح گلوکز در خون را تعیین کنید چنین دائماً توسط افراد مبتلا به دیابت و همچنین افرادی که از رژیم غذایی سخت پیروی می کنند.

انجام شود با کمک یک گلوکومتر می توان به راحتی تعیین کرد که کدام کربوهیدرات ها با غذا وارد بدن می شوند مفید یا آنهایی که به شکل اضافه وزن ته نشین می شوند توضیح کلی درباره خود دستگاه الکترونیکی است.

به عنوان یک قاعده، از نظر وزن سبک و از نظر اندازه کوچک است ساخته شده از پلاستیک سبک و مقاوم در برابر ضربه باتری ها  تقریباً تمام مدل های جیبی گلوکومترها از باتری های استاندارد کار می کنند که برای مدت طولانی کار می کنند.
سوراخ کننده قلم  دستگاهی ایمن برای سوراخ کردن بدون درد اپیدرم این یک طراحی مناسب برای یک روش مستقل دارد سوزن های سوراخ کننده پوست یکبار مصرف که داخل قلم سوراخ کننده قرار می گیرند.

این جزئیات به لیست کلی مواردی که در مجموعه گلوکومتر گنجانده شده است به مقدار حداقل 10 قطعه پیوست شده است.

کیت
نوار تست نوار تست مارک  آنها پارامترهای استانداردی دارند، اما هر سازنده گلوکومتر اجزای نوار تست خود را تولید می کند. هنگام خرید یک دستگاه، همیشه حداقل 10 نوار تست در کیت وجود دارد.

درام موردی برای نگهداری لانست ها عقیمی را فراهم می کند کیس برای گلوکومتر از دستگاه الکترونیکی در برابر هوای گرد و غبار، ضربه های تصادفی و خراش محافظت می کند.

تمام لوازم جانبی در کیسه ای که همراه با گلوکومتر در کیت موجود است قرار می گیرد دستورالعمل با توصیه هایی برای استفاده از گلوکومتر اکثر سازندگان گارانتی مادام العمر برای گلوکومترهای خود در نظر می گیرند.

در صورت خرابی، شرکت تعویض فوری دستگاه را بدون هزینه اضافی تضمین می کند هنگام انتخاب گلوکومتر به چه نکاتی توجه کنیم نوارهای تست برای گلوکومتر باید با قیمت مقرون به صرفه باشد.

به طور رایگان در داروخانه یا فروشگاه های آنلاین موجود باشد نمونه گیری خون باید با دستگاه های مدرن – لانست یا قلم انجام شود.
مداخله تهاجمی باید حداقل و بدون درد باشد گلوکومتر نباید با خون تماس داشته باشد.

هنگامی که گلوکومتر دارای عملکرد حافظه است که آخرین نتایج آزمایش را ذخیره می کند، راحت است برای افراد مسن یا در صورت بینایی ضعیف، ارزش انتخاب یک گلوکومتر با صفحه نمایش بزرگ، فونت واضح و صفحه نمایش با نور پس زمینه را دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.