پوشیدن حوله سرهمی مشکل خون دماغ کودکان را حل میکند

اگر از یک حوله سرهمی مرطوب و کثیف استفاده کنید چه مشکلی وجود دارد؟ خوب، Tierno توضیح می دهد که حوله یک مخزن یا ذخیره برای پاتوژن های بالقوه مانند E. coli و سایر میکروب ها است.

اگر اینها را با یک ضایعه، ساییدگی یا بریدگی خفیف که ممکن است در سطح بدن خود داشته باشید معرفی کنید، ممکن است دچار جوش یا زگیل شوید. به گفته Tierno، عفونت در بریدگی ممکن است، اگرچه احتمال کمی وجود دارد، مگر اینکه سوراخ قابل توجهی در پوست داشته باشید.

دکتر گونزالس می‌افزاید: شستن حوله‌ها می‌تواند باعث انتقال میکروب‌های مرتبط با سرماخوردگی‌های مختلف از فردی به فرد دیگر شود. به گفته دکتر گونزالس، در موارد شدیدتر، حوله های کثیف ممکن است باکتری هایی مانند MRSA یا استافیلوکوکوس اورئوس مقاوم به متی سیلین را گسترش دهند، عفونت خطرناک استاف که درمان آن با آنتی بیوتیک ها دشوار است.

و چند وقت یکبار باید حوله ها را به طور کامل تعویض کنید؟
به گفته دکتر گونزالس، تا زمانی که آنها را مرتب بشویید، حوله های حمام می توانند تا دو سال دوام بیاورند.

حوله

او می‌گوید: «یک قانون اساسی این است که وقتی احساس می‌کنید حوله‌هایتان دیگر نرم نیستند یا آب را جذب نمی‌کنند، آن را عوض کنید. Tierno موافق است که شما فقط زمانی نیاز به تعویض حوله ها دارید که کارکرد یا کار اصلی خود را انجام نمی دهند.

او می‌گوید: «اگر پاره شده، پاره شده، یا نمی‌تواند جذب شود، آنگاه یک مورد جدید می‌خرید. “این ربطی به میکروب ها ندارد.”

Tierno شستن حوله ها را با سفید کننده و آب توصیه می کند. او برای افرادی که حوله های رنگارنگ را ترجیح می دهند، استفاده از یک ماده ضدعفونی کننده غیر سفید کننده با آب و صابون را پیشنهاد می کند.

او همچنین توصیه می کند ماشین لباسشویی خود را تمیز کنید. او می‌گوید: «به‌طور دوره‌ای، می‌خواهید سفیدکننده را در یک چرخه خالی در دستگاه بریزید تا از شر مخازنی که ممکن است در طول زمان در مخزن ایجاد شود خلاص شوید.

آیا می توانید حوله ها را با لباس بشویید؟
به گفته Tierno، در صورت استفاده از سفید کننده یا ضدعفونی کننده، برای لباس های معمولی، می توانید آنها را با حوله حمام بشویید. اما Tierno به طور خاص توصیه می کند که حوله ها را با لباس زیر نشویید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.