پزشکی از میلگرد صادراتی برای آندوسکوپی معده بیمارش استفاده کرد

میلگرد صادراتی معمولاً به عنوان نوار آجدار گرم نورد شناخته می شود. عیار میله فولادی نورد گرم معمولی از حداقل نقطه تسلیم HRB و درجه تشکیل شده است.

H، R و B به ترتیب حروف اول hotrolled، Ribbed و Bars هستند. میلگرد را می توان از نظر مقاومت به سه دسته تقسیم کرد: HRB300E، HRB400E، HRB500E، HRB600E و غیره.

محدوده مشخصات رزوه میلگرد به طور کلی 6-50 میلی متر است. ما معمولاً 8 میلی متر، 10 میلی متر، 12 میلی متر، 14 میلی متر، 16 میلی متر، 18 میلی متر، 20 میلی متر، 22 میلی متر، 25 میلی متر، 28 میلی متر، 32 میلی متر، 36 میلی متر، 40 میلی متر و غیره را درگیر می کنیم.

انحراف مجاز ملی: انحراف 6-12 میلی متر در 7±٪، انحراف 14-20 میلی متر در ± 5٪، انحراف 22-50 میلی متر در ± 4٪. به طور کلی طول ثابت میلگرد 9 متر و 12 متر است که در این میان نخ به طول 9 متر عمدتاً برای راه سازی معمولی و نخ به طول 12 متر عمدتاً برای ساخت پل استفاده می شود.

میلگرد

این مقاله وضعیت استفاده از میلگرد را در شرایط شرکت های ساختمانی جمهوری قزاقستان تجزیه و تحلیل می کند.

در نتیجه تحقیقات مشخص شد که امروزه صنعت داخلی مصالح ساختمانی قادر است تنها بخشی از نیاز مجتمع ساختمانی جمهوری قزاقستان را برآورده کند و در نتیجه سهم قابل توجهی از بازار را به خود اختصاص داده است. محصولات وارداتی، از کمبود تقریباً همه انواع مصالح ساختمانی جلوگیری می کند.

وضعیت فعلی تاثیر منفی بر قیمت تمام شده تولید محصولات ساختمانی دارد. همچنین مشخص شد که مصرف بالای میلگرد برای ضایعات وجود دارد که فراتر از استانداردهای تعریف شده توسط استاندارد دولتی و حدود 2 درصد است.

مصرف میلگرد در این نسبت نیز منجر به افزایش هزینه اولیه ساخت محصولات بتن مسلح می شود. برای استفاده موثر از میلگردهای تقویت کننده که اجزای اصلی در تولید محصولات بتن مسلح هستند، پیشنهاد می شود از ضایعات میلگردها، میله ها و مفتول های تقویت کننده به طور جداگانه برای تولید انواع خاصی از محصولات بتن مسلح استفاده شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.