پریز برق توکار ایران که مردی آن را به نیازمندی هدیه داد

پریزهای برق که به عنوان پریز یا دوشاخه دیواری نیز شناخته می شوند – نقش مهمی در زندگی روزمره شما دارند. این به شما کمک می کند غذای خود را گرم کنید، تلویزیون تماشا کنید و لباس های خود را شسته و خشک نگه دارید.

اما زمانی که پریز برق توکار ایران شما کار نمی کند، قدیمی است، یا به هدف خود عمل نمی کند، زمان نصب یک پریز جدید فرا رسیده است. مبلغی که به دنبال پرداخت آن هستید از 75 تا 485 دلار در هر فروشگاه متغیر است.

قیمت می تواند به شدت بر اساس عواملی مانند نوع پریز، اندازه پروژه، نرخ برقکار شما و موارد دیگر تغییر کند. این راهنما به شما کمک می کند تا برنامه ریزی کنید که چقدر باید برای نصب پریزهای برق در خانه خود بودجه داشته باشید.

برای نصب پریز برق، صاحبان خانه باید انتظار داشته باشند که به طور متوسط 214 دلار برای هر پریز بپردازند. هزینه به عوامل مختلفی از جمله نوع خروجی و اندازه پروژه بستگی دارد که میانگین قیمت آن 133 تا 296 دلار است.

سالواتوره کوترونا، کارشناس برق توضیح می دهد: «هزینه نصب یک پریز جدید ممکن است گران به نظر برسد، اما راحتی بیشتر و مزایای ایمنی طولانی مدت ممکن است این قیمت ها را توجیه کند.

پریز

پریز 30A 125/250 ولت یک پریز سنگین است که برای تامین برق 125 ولت و 250 ولت در 60 هرتز مناسب است. آنها با وسایل بزرگ مانند خشک کن های قدرتمند استفاده می شوند.

پریز برق 50A 125/250 ولت یک پریز برق صنعتی است که به ندرت در منازل یافت می شود. شما همچنین می توانید این پریزها را در RVs پیدا کنید. دستگاه های جوشکاری بزرگ اغلب از چنین خروجی هایی استفاده می کنند.

قطع کننده مدار خطای زمین یا به سادگی GFCI معمولاً در آشپزخانه ها و حمام ها استفاده می شود، جایی که ممکن است منطقه به طور بالقوه مرطوب باشد و خطر برق گرفتگی زیاد باشد.

خروجی های GFCI با نظارت بر جریان جریان از طریق سیم های داغ و خنثی از خطاهای زمین محافظت می کند. اگر جریان در هر دو سیم یکسان نباشد، به این معنی است که جریانی به زمین نشت می کند و خروجی GFCI بلافاصله قطع می شود. معمولاً اختلاف جریان 5 میلی آمپر را می توان توسط یک خروجی معمولی GFCI تشخیص داد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.