پارچه مبلی جدید که بر اساس خرید و فروش آن دلار آمریکا قیمت گذاری می شود

یک انتخاب برتر برای استفاده در فضای باز، الفین است. اگرچه الفین شباهت زیادی به پشم دارد، اما در اصل پلاستیک ذوب شده است. می تواند استفاده روزانه یا سنگین را تحمل کند و در برابر شرایط آب و هوایی مرطوب کاملاً مقاوم است.

پارچه مبلی جدید الفین لکه نمی کند. همچنین از رنگ پریدگی رنج نمی برد و آن را به گزینه ای عالی برای مبلمان پاسیو تبدیل می کند.

جایگزین های خوب برای الفین پارچه های پلی استر و اردکی هستند. پلی استر مصنوعی است و اگر آن را با یک محصول مقاوم در برابر اشعه ماوراء بنفش درمان کنید، به خوبی در شرایط بیرونی مقاومت می کند.

پارچه اردک یک ماده بافته شده سنگین است که از پنبه ساخته می شود. همچنین می توان آن را در کتانی های سنتی تر یافت. این یک نوع بوم است که از کلمه هلندی برای بوم کتانی، doek نامگذاری شده است. پارچه اردکی که بسیار سخت سایش و کمی مقاوم است، گیر نمی کند یا پاره نمی شود.

شما می توانید پارچه مبلی را از فروشنده پارچه محلی خود خریداری کنید. با این حال، ممکن است نتوانید آن را با خود به خانه ببرید.

پارچه

با توجه به فضای محدود موجود در فروشگاه‌های محلی، ممکن است متوجه شوید که پارچه‌های مبل‌های زیادی در آنها موجود نیست. در عوض، احتمالاً نمونه‌ها یا کتاب‌های نمونه‌ای دارند که پارچه‌های روکش متفاوتی را که ارائه می‌کنند نشان می‌دهد.

تنها کاری که باید انجام دهید این است که کتاب را مرور کنید. نمونه ها به شما این امکان را می دهند که پارچه را لمس کرده و احساس کنید و بدانید که پارچه چقدر نرم یا انعطاف پذیر خواهد بود.

سپس به سادگی از کتاب نمونه سفارش دهید و منتظر بمانید تا پارچه مبلی به فروشگاه تحویل داده شود. این می تواند به معنای چند سفر باشد، اما برای مواد مناسب، ارزش تلاش را دارد.

فروشگاه های دکور خانه و برخی از فروشگاه های بزرگ نیز پارچه اثاثه یا لوازم داخلی دارند. یا حداقل کتاب های نمونه داشته باشید تا بتوانید آنها را بررسی کنید.

از طرف دیگر، می توانید پارچه مبلی را از فروشگاه اینترنتی مانند Fabric.com خریداری کنید. روند کار به همین صورت است. شما به تصاویر روی صفحه نگاه می کنید و انتخاب می کنید. با این حال، با یک فروشگاه آنلاین، شما فقط تصاویر و توضیحات کتبی از مواد دارید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.