پاره شدن سفره قلمکار در بازار منجر به درگیری شدید عروس و مادرشوهرش شد

سفره های وینیل مقاومت شگفت انگیزی در برابر آب و هوا و تمیز کردن آسان دارند به همین دلیل است که برای چیدمان در فضای باز و پیک نیک مناسب ترین است. چه لکه، نور، آب یا گرما، هیچ چیز نمی تواند به راحتی به پارچه آسیب برساند.

نوع خاصی از پارچه با ناهار خوری های غیررسمی و فضای باز مرتبط است و به همین دلیل برای عروسی یا چیدمان های رسمی ایده آل نیست.

این یکی از ارزان ترین پارچه های موجود برای سفره قلمکار در بازار است. این در چندین رنگ و الگو موجود است تا با محیط و تم کلی مطابقت داشته باشد.

ساتن پارچه ای با درخشندگی بالا است که می تواند از ابریشم یا مواد مصنوعی مانند پلی استر ساخته شود. در دسترس ترین ساتن از پلی استر ساخته شده و بسیار گران است.

اگرچه ساتن بادوام است، اما توصیه می شود آن را در یک چرخه ظریف بشویید تا ظاهر آن حفظ شود. پارچه براق تابش می کند و نور را به زیبایی منعکس می کند و حال و هوای رمانتیک و ظریفی ایجاد می کند. به همین دلیل است که این پارچه برای عروسی ها و مجالس مناسب ترین است.

سفره

سفره سنتی داماسک از 100% ابریشم ساخته شده است اما این روزها ممکن است سفره داماسکی از الیاف پلی استر پیدا کنید. حتماً در رویدادهای شیک و باکلاس با خطوط گلابی انبوه برخورد کرده اید، اما مهم است که بدانید این فقط یک الگوی است که می توان روی هر پارچه ای چاپ کرد.

داماس واقعی از بافت ساتن ساخته شده است. نقش برجسته است و به همین دلیل کتان مجلل محسوب می شود. این بافت اشباع است که پارچه را می سازد و نه نقش برجسته. امیدوارم تفاوت واضح باشد!

ظاهر پارچه به دلیل بافت ساتن کاملاً شبیه ظاهر براق ساتن است.

ارگانزای نیمه شفاف به خاطر ظاهر زیبایش معروف است. بیشتر به عنوان دونده و روکش استفاده می شود زیرا کتانی زیر آن بیشتر قابل مشاهده است. طول های ظریف و زیبا، بیشتر مناظر را بدون تضعیف طرح و رنگ تحسین می کنند.

پارچه ساده بافت از پلی استر ساخته شده و در چرخه ظریف قابل شستشو در دستگاه است. با این حال، شستشوی دستی و خشک کردن در هوا، یکپارچگی و دوام پارچه را حفظ می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.