مهم ترین مرکز پرورش ماهی

یکی از مالکان مرکز آموزشی سالمون، احساس می کند که نروژی ها و گردشگران در مورد پرورش و تولید ماهی قزل آلا، چرا نروژ باید به زنده نگه داشتن این صنعت ادامه دهد، و اینکه پرورش ماهی قزل آلا چقدر ضروری است، مهم است.

The Salmon که توسط مالک رستوران Sandberg و Nova Sea، یکی از بزرگترین تولیدکنندگان ماهی قزل آلا پرورشی اقیانوس اطلس در شمال نروژ تأسیس شده است، در Tjuvholmen در اسلو واقع شده است.

این مرکز که به دو بخش تقسیم شده است، با هدف آموزش مردم در مورد ماهی قزل آلا و صنعت پرورش ماهی آکواریومی آب شور قزل آلا، و همچنین دادن طعم لذیذ اقیانوس اطلس به مردم است.

او می گوید: «این یک مرکز منحصر به فرد است. «هیچ جای دیگری شبیه آن نیست.

این یک تجربه تعاملی است که صنعت ماهی سرخو محلی قزل آلا نروژی را ارائه می دهد و همچنین یک رستوران است.

این ترکیبی از درک اینکه غذای شما از کجا می آید، چیست، چگونه تولید می شود و برای کشور ما چه معنایی دارد، و اینکه بتوانید آن غذا را در همان فضا بخورید.

با ایستگاه های تعاملی در بخش تجربه مرکز، بازدیدکنندگان می توانند از طریق پلتفرم یادگیری مبتنی بر بازی Kahoot اطلاعات کسب کنند و دانش خود را آزمایش کنند.

آن‌ها همچنین می‌توانند از اتاق کنترل بازدید کنند، که در حال پخش مستقیم ویدیو از سواحل هلگلند است و به بازدیدکنندگان اجازه می‌دهد ماهی‌ها را در زمان واقعی از طریق دوربین‌هایی که در بالا و زیر آب قرار می‌دهند، مشاهده کنند.

نخست‌وزیر نروژ، ارنا سولبرگ، اتاق کنترل را در خلال افتتاح رسمی مرکز در اوایل سال جاری امتحان کرد و با استفاده از کنترل‌ها و فناوری موجود در مرکز به تغذیه ماهی زینتی گیاه خوار آزاد کمک کرد.

 • منابع:
  1. The Salmon: An educational taste of salmon in the heart of Oslo
 • تبلیغات: 
  1. کتاب راز کسب ثروت خود را بنویسید!
  2. پزشکی که با کمپوت نوار مغز میگیرد!
  3. مردی که هنگام عکس گرفتن کنار تابلو برق برج ایفل دچار برق گرفتگی شد!
  4. جمعیت کره زمین در 10 سال دیگر به دلیل نوعی بیماری نصف می شود!

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.