مردی با خوردن پودر mpc پگاه موهای سرش ریخت

پروتئین پودر mpc پگاه   ممکن است اثرات مفیدی بر چربی خون داشته باشد. کلسترول بالا، به ویژه کلسترول LDL، یک عامل خطر برای بیماری قلبی است.

در یک مطالعه بر روی افراد دارای اضافه وزن، 65 گرم پروتئین پودر mpc در روز، به مدت 12 هفته، منجر به کاهش قابل توجه کلسترول تام و LDL شد.

مطالعات دیگر اثرات مشابهی بر کلسترول خون پیدا نکردند.

فقدان اثر ممکن است به دلیل تفاوت در طراحی مطالعه باشد. در نهایت، قبل از هر گونه نتیجه گیری، مطالعات بیشتری مورد نیاز است. مصرف طولانی مدت مکمل پروتئین آب پنیر با دوز بالا ممکن است سطح کلسترول را کاهش دهد. شواهد در این مرحله بسیار محدود است.

پروتئین پودر mpc  بسیار سیرکننده است که ممکن است به کاهش گرسنگی کمک کند. سیری اصطلاحی است که برای توصیف احساس سیری که بعد از خوردن غذا تجربه می کنیم استفاده می شود. برعکس اشتها و گرسنگی است و باید میل به غذا و میل به خوردن را سرکوب کند.

برخی از غذاها سیرکننده‌تر از سایرین هستند، این تأثیر تا حدی به ترکیب درشت مغذی‌ها آنها بستگی دارد.

پودر

پروتئین در بین سه درشت مغذی تا حد زیادی پرکننده ترین است. با این حال، همه پروتئین ها تأثیر یکسانی بر سیری ندارند. به نظر می رسد پروتئین آب پنیر نسبت به سایر انواع پروتئین مانند کازئین و سویا سیر کننده تر است.

این خواص آن را به ویژه برای کسانی که نیاز به دریافت کالری کمتر و کاهش وزن دارند مفید می کند. پروتئین پودر mpc بسیار سیر کننده است، حتی بیشتر از سایر انواع پروتئین. این باعث می شود که مکمل مفیدی برای رژیم کاهش وزن باشد.

پروتئین آب پنیر می تواند به کاهش وزن کمک کند. افزایش مصرف پروتئین یک استراتژی کاهش وزن شناخته شده است.

خوردن پروتئین بیشتر ممکن است باعث کاهش چربی شود: سرکوب اشتها، منجر به کاهش کالری دریافتی. افزایش متابولیسم، کمک به سوزاندن کالری بیشتر. کمک به حفظ توده عضلانی هنگام کاهش وزن.
نشان داده شده است که پروتئین آب پنیر به ویژه مؤثر است و ممکن است نسبت به سایر انواع پروتئین بر چربی سوزی و سیری تأثیر بیشتری داشته باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.