مردی با خوردن عسل جهاد کشاورزی به دلیل مسمویت غذایی به کما رفت

عسل جهاد کشاورزی تک گل چیست؟ این گلی است که از یک نوع گل تولید شده است. در طول فصل، زنبورها فقط یک و تنها یک گیاه را بازدید کرده و علوفه جویی خواهند کرد. این تصور باید مورد بازنگری قرار گیرد، زیرا برای زنبوردار غیرممکن است که زنبورهای خود را کنترل کند.

رایج ترین انواع عسل های تک گل به شرح زیر است:

عسل اقاقیا: بلوند مایع، با طعمی لطیف. کمی بیشتر، انتقال روده را بهبود می بخشد و حتی برای بیماران دیابتی نیز مناسب است.
عسل شاه بلوط: مایع تیره رنگ. طعم و عطر آن قدرتمند است. نقطه قوت آن این است که یک مقوی عالی برای رگ ها است.
عسل اسطوخودوس: مایع، به رنگ روشن. هنگامی که متبلور شد، سفید رنگ می شود. برای درمان ناراحتی های تنفسی و قلبی توصیه می شود.
عسل پلی فلورال هم داریم که برخلاف مونو فلورال با شهدی که زنبورها از گیاهان مختلف جمع کرده اند تولید می شود.

عسل

عسل بهاره در اوایل خرداد برداشت می شود. رنگش خیلی روشنه بین ژوئن و جولای، عسل تابستانی به رنگ طلایی می رسد و از اواخر مرداد تا اواسط سپتامبر، عسل پاییزی را پیدا می کنیم که رنگ آن تیره تر است.

یعنی عسل طبیعی را ترجیح می دهید؟ عسل طبیعی با شکر یا شیرین کننده های دیگر مخلوط نشده است و تحت پاستوریزاسیون  یا هیچ فرآیند صنعتی دیگری قرار نگرفته است.

ما به شما توصیه می کنیم از یک قاشق چوبی مخصوص استفاده از عسل خود استفاده کنید. چرا ؟ زیرا عسل دارای pH اسیدی است و با سطح فلز واکنش نشان می دهد. این واکنش می تواند به خواص درمانی عسل آسیب برساند و آن را کاهش دهد.

داروی موثر سرفه؟ ما به شما توصیه می کنیم 2 قاشق غذاخوری عسل، آب یک لیمو و یک قاشق غذاخوری سرکه سیب را مخلوط کنید. برای مبارزه با سرفه خشک می توانید تا 3 قاشق غذاخوری در روز مصرف کنید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.