ماجرای لامپ مهتابی اس ام دی که فروش آن سود میلیاردی دارد

در آن زمان، علیرغم تحقیقات انجام شده از دانشگاه کمبریج مبنی بر پیش بینی صرفه جویی انرژی بالقوه برای تغییر به LED ها، به نظر می رسید که برای انقلاب LED آماده نبودند.

مقاله تحقیقاتی با عنوان “روشنایی برای قرن بیست و یکم” با تکرار ارقام اولیه صرفه جویی در انرژی، می گوید که روشنایی در بریتانیا بیش از یک پنجم کل برق تولید شده در نیروگاه ها را مصرف می کند و LED ها پتانسیل کاهش این رقم را دارند.

حداقل 50 درصد آمارهای وزارت انرژی ایالات متحده موافق است و تخمین می‌زند که تا سال 2025، «نورپردازی حالت جامد مانند LED می‌تواند مقدار جهانی برق مصرفی برای روشنایی را تا 50 درصد کاهش دهد و می‌تواند 258 میلیون تن انتشار کربن را حذف کند و نیاز به نور را کاهش دهد. 133 نیروگاه جدید و منجر به صرفه جویی مالی تجمعی بیش از صد میلیارد دلار می شود.

با توافق جهانی مبنی بر اینکه صرفه جویی های انرژی با لامپ مهتابی اس ام دی  وجود دارد، به نظر می رسد جهان برای تغییر خود به خود در نحوه روشن کردن آن آماده است.

با این حال، آن انقلاب پیش‌بینی‌شده بازار آهسته و بی‌میل بوده است و باعث شده است که دولت‌ها برای تسریع در تغییر الگوهای تولید و مصرف وارد عمل شوند.

لامپ

اتحادیه اروپا به تدریج انواع مختلف محصولات رشته ای را در دهه گذشته ممنوع کرده است، در سپتامبر امسال شاهد حذف تدریجی لامپ های هالوژن و فلورسنت فشرده هستیم به طور موثری پایان لامپ رشته ای همانطور که ما می شناسیم.

صندوق صرفه جویی در انرژی از لحن های اندازه گیری شده تری استفاده می کند و می گوید که در حالی که از نظر تاریخی ممکن است ما “نگرانی کمی” در مورد این واقعیت داشته باشیم که “لامپ ها تنها 10 درصد کارآمد هستند.

نگرش بسیار متفاوتی نسبت به روشنایی در چند سال گذشته ظاهر شده است. “. Trust در مقاله سفید خود “The Right Light” می گوید که این نگرش جدید تنها تا حدی توسط قانون هدایت می شود، با حسن نیت ناشی از “قدردانی فزاینده عمومی از نقشی که نور خوب می تواند در بهبود خانه های آنها ایفا کند” که بقیه افراد را تامین می کند. تغییر بازار

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.