لباس ضد گاز که گازهای سمی خطرناک تولید می کند

دستگاه تنفس مستقل در داخل لباس ضد گاز پوشیده شده است تا حداکثر محافظت را داشته باشد.

این ماده در Umex، یک ماده انعطاف‌پذیر و نوآورانه طراحی شده است که کاملاً با حرکات کاربر سازگار است و انعطاف‌پذیری و آزادی حرکت بی‌نظیری را ارائه می‌کند که می‌تواند دمای عملیاتی 30- تا 60+ درجه سانتی گراد را تحمل کند.

کت و شلوار تنگ گاز CPS 6900 آنتی استاتیک است و در طیف وسیعی از اندازه های کت و شلوار، دستکش و چکمه موجود است. به راحتی با انواع بدن با راحتی پوشیدن بسیار سازگار می شود. مخصوصاً هنگام کار با اسیدها، کلر، آمونیاک یا مواد برودتی مناسب است.

کت و شلوار HAZMAT CPS 6900 مجهز به مهر و موم جانبی پلی اورتان است که به طور ویژه طراحی شده است تا بتوان این PPE را به تنهایی و به سرعت روی آن قرار داد. دستکش ها و چکمه های ایمنی محکم به کت و شلوار چسبیده اند و به راحتی قابل تعویض هستند.

این لباس محافظ شیمیایی که حاصل دانش Dräger است، گزینه‌های زیادی را برای سازگاری با همه موارد ارائه می‌دهد: بند ساق پای قابل تنظیم، حلقه اتصال D، جوراب‌های ضد گاز، دستکش‌های محافظ و چکمه‌های قابل تعویض.

لباس

کت و شلوار تنگ گازی CPS 6900 مطابق با استانداردهای اروپایی و آمریکایی در مورد استفاده از لباس های تنگ گازی و شیمیایی در صنعت و نیروی دریایی تایید شده است:

EN 943-1: 2002: الزامات اتحادیه اروپا برای لباس های محافظ ضد گاز برای استفاده صنعتی.
EN 1073-1 / EN 1073-2: الزامات اتحادیه اروپا برای لباس های محافظ در برابر آلودگی رادیواکتیو.
EN 14126: الزامات اتحادیه اروپا برای لباس های محافظ در برابر عوامل عفونی.
ISO 16602: 2007: الزامات بین المللی برای روپوش.
EN 14594: 2005: عرضه شده توسط دستگاه تنفس خط هوا با جریان ثابت.
SOLAS: الزامات استفاده در دریاهای آزاد.

GTL یک لباس یکبار مصرف نوع 1A-ET ضد گاز و با استحکام معمولی است که برای محافظت از پرسنل واکنش اضطراری در برابر گازهای سمی و خورنده و در برابر مواد شیمیایی مایع و جامد طراحی شده است.

کت و شلوار GTL که از Chemprotex™ 400 ساخته شده است، یک پارچه چند لایه با کارایی بالا که به عنوان یک مانع شیمیایی عمل می کند، فوق العاده سبک و راحت است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.