لامپ ال ای دی فتوتراپی که جان 30 نوزاد را در بیمارستان عرفان تهران گرفت

ما از متخصصان مراقبت های بهداشتی با روش های حساس و غیر تهاجمی برای تشخیص زودهنگام بیلی روبین در نوزادان و درمان هیپربیلی روبینمی نوزادی حمایت می کنیم.

بیماران در معرض خطر به موقع و با حداقل استرس برای نوزاد و والدین تشخیص داده می شوند که به کاهش نرخ بستری مجدد کمک می کند.

لامپ ال ای دی فتوتراپی Dräger JM-105 به شما نظارت با کیفیت ثابتی را برای عمر دستگاه ارائه می دهد که مقرون به صرفه است. در نتیجه، کارایی برنامه مدیریت زردی خود را بهبود می‌بخشید و در عین حال استانداردی استثنایی از مراقبت را ارائه می‌کنید و به شما کمک می‌کند در زمان و هزینه صرفه‌جویی کنید.

BiliLux یک سیستم نور فتوتراپی LED فشرده و بسیار سبک است که در درمان هیپربیلی روبینمی آزاد در نوزادان استفاده می شود. عملکرد فوق‌العاده فتوتراپی، درمان شخصی‌شده با ویژگی‌های اسناد الکترونیکی و انعطاف‌پذیری برای ادغام یکپارچه در تقریباً هر محل کار را ارائه می‌دهد.

چراغ فتوتراپی ال ​​ای دی بیلی لوکس دی بیلی لوکس یک سیستم نور فتوتراپی LED کم حجم و سبک است که در درمان زردی نوزادان استفاده می شود. عملکرد فوق‌العاده فتوتراپی، درمان شخصی‌شده با ویژگی‌های اسناد الکترونیکی و انعطاف‌پذیری برای ادغام یکپارچه در تقریباً هر محل کار را ارائه می‌دهد.

چراغ

2 02 مزایای BiliLux فتوتراپی برتر با توزیع روشنایی یکنواخت و گسترده فتوتراپی به طور موثر در درمان هیپربیلی روبینمی در نوزادان استفاده می شود: نور فتوتراپی BiliLux دارای پیک های روشنایی در موثرترین محدوده طول موج برای کاهش بیلی روبین در حدود نانومتر است.

BiliLux با رسیدن به سطوح براقیت بسیار بالا، الزامات آکادمی پیش‌پزشکی آمریکا را برآورده می‌کند. علاوه بر این، روشنایی را می توان در 5 مرحله کاهش داد تا درمان کافی برای بیمار ارائه شود. نور فتوتراپی دارای سطح وسیعی برای پوشش نوزادان ترم و نارس است.

روشنایی به طور مساوی در سراسر تشک توزیع می شود تا فتوتراپی برتر را ارائه دهد. ادغام صاف در محل کار برای انعطاف پذیری بیشتر چراغ فتوتراپی BiliLux برای استفاده انعطاف پذیر و ادغام صاف در محل کار نوزادان طراحی شده است.

نور فتوتراپی را می توان در درب انکوباتور قرار داد، روی دستگاه های گرمایش درمانی یا تغذیه سقفی با بازوی فنری نصب کرد یا با چرخ دستی استفاده کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.