فرش دستباف 6 متری دست دوم قابلیت سخن گفتن دارد

90 درصد فرش دستباف 6 متری دست دوم از ابریشم ساخته می شوند ویسکوز، اکریلیک، ابریشم، پنبه، سیزال و ترکیبات (پشم/پلی پروپیلن) بسیار کمتر رایج هستند توجه به این نکته ضروری است که فرش های پشمی/پلی پروپیلن یا شش/پلی آمیدی ترکیبی به نسبت 70% به 30% یا 80% تا 20% ساخته می شوند.

تا هزینه نهایی محصول کاهش یابد. با این نسبت می توان فرش را پشمی دانست. با افزایش درصد پلی پروپیلن در مخلوط، فرش خاصیت پشمی خود را از دست می دهد تشخیص بصری فرش پشمی از پلی پروپیلن می تواند.

بسیار دشوار باشد، زیرا تولید مدرن فرش های مصنوعی امکان به دست آوردن فرش هایی را می دهد که از نظر ظاهری شبیه به پشم هستند. با این حال، اگر فرش پشمی را کمی با دست مالش دهید.

فرش

به اصطلاح «پایین» «خزیدن» را خواهید دید. درک این نکته مهم است که این خود پرز نیست که از فرش پشمی بیرون می آید، بلکه فقط الیاف باقی مانده است همان ویژگی “خزیدن” از توده های باقیمانده، توسط فرش های ساخته شده از ویسکوز نیز در اختیار است.

این اثر پس از چند ماه استفاده از فرش از بین خواهد رفت. اجازه دهید مواد الیاف مورد استفاده در ساخت فرش را با جزئیات بیشتری در نظر بگیریم پشم گوسفند سنتی ترین الیاف برای تولید فرش و قالی است.
استرالیا بزرگترین تولید کننده پشم در جهان است. اما این فقط در مورد پشمی که برای پارچه های اثاثه یا لوازم داخلی و لباس استفاده می شود صادق است پشم فرش عمدتاً در نیوزلند و انگلستان تولید می شود.

کیفیت پشم بستگی به این دارد که از چه قسمتی از بدن گوسفند گرفته شده باشد بهترین کت روی شانه ها و بدترین کت روی پاهای عقبی است. علاوه بر این، کیفیت به نوع گوسفند (مرینو، شویوت، هیبرید و غیره)، سلامت و تغذیه آنها و شرایط آب و هوایی که تحت آن پرورش یافته اند، بستگی دارد.

این شاخص اصلی است که قیمت تمام شده فرش را تعیین می کند. همه اینها اهمیت دسته بندی دقیق پشم (و این هنوز توسط مردم محلی با دست انجام می شود) قبل از استفاده بیشتر را توضیح می دهد. پس از مرتب سازی، پشم باید تمیز و شسته شود تا گرد و غبار، کثیفی و روغن های طبیعی از بین برود. تنها در این صورت است که می توان الیاف پشم را ریسید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.