صندل دخترانه 1401 که قابلیت مسیریابی دارد

بیشتر والدین از ایده بچه‌های نوپا با صندل دخترانه 1401 مخالف هستند، اما صندل یا کفش ورزشی چطور؟ سام مورفی می‌گوید: برخی از کارشناسان اکنون معتقدند که بهتر است از همه کفش‌ها در دوران کودکی اجتناب شود.

در حالی که کتی هولمز از سوی مطبوعات و عموم مردم به خاطر بیرون آمدن با دختر چهار ساله‌اش در سال گذشته با صندل پاشنه بلند مورد سرزنش قرار گرفت.

بسیاری از ما دوبار به این فکر نمی‌کنیم که بچه‌هایمان را در یک جفت مربی کوچک مینی من قرار دهیم. اما این باور رو به رشد در میان کارشناسان وجود دارد که وقتی صحبت از صندل بچه‌ها می‌شود، بهترین کفش ممکن است اصلاً بدون کفش باشد.

تریسی برن، متخصص پا و متخصص در پادوپدیاتریک، معتقد است که پوشیدن صندل در سنین خیلی پایین می تواند راه رفتن و رشد مغزی کودک را مختل کند.

او می‌گوید: «کودکان نوپا وقتی پابرهنه راه می‌روند، بیشتر سرشان را بالا نگه می‌دارند. بازخوردی که آنها از زمین دریافت می‌کنند به این معناست که نیاز کمتری به نگاه کردن به پایین وجود دارد، که این چیزی است که آنها را از تعادل خارج می‌کند و باعث سقوط آنها می‌شود.»

صندل

او به راه رفتن با پای برهنه ادامه می دهد، ماهیچه ها و رباط های پا را توسعه می دهد، قدرت قوس پا را افزایش می دهد، حس عمقی را بهبود می بخشد و به وضعیت بدنی خوب کمک می کند.

جان وودوارد، معلم تکنیک الکساندر که به مدت 25 سال پابرهنه بوده است، می گوید: “ما به این نتیجه رسیده ایم که نحوه ماندن دائمی در کفش ها را عادی و طبیعی می دانیم.” درست است، ما دیگر شکارچی-گردآورنده نیستیم. درست است، محیط شهری ما مملو از خطرات «غیرطبیعی» است. و موقتی بود.”

برن، که دو فرزند خردسال خود هر جا که ممکن است از تن بیرون می‌روند، برای کودکان مطبش در شرق لندن چک‌های سلامت پا را رایگان ارائه می‌دهد. او می‌گوید: «هرچه والدین بیشتر در مورد ساختار پای کودکان بدانند، بیشتر می‌توانیم از آسیب‌های ناشی از صندل جلوگیری کنیم.»

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.