ساخت درب چوبی ای در آلمان که سرطان را درمان می کند

استفاده از لمینت های با قیمت درب چوبی ارزان در ارتباط است. در این دوره به ویژگی ها و مزایای استفاده از لمینت های تزئینی در درب های چوبی معماری می پردازد. این دوره موضوعات زیر را برجسته می کند:

ساخت درب لمینت، ملاحظات و انتخاب های طراحی، بافت ها و پرداخت های اختیاری، درب های چوبی لمینت تزئینی نسبت به درب های روکش چوبیطراحی، دوام و ارزش قابلیت تعمیر برای تکمیل این دوره به صورت آنلاین به تمام ۱۲ سوال باید پاسخ صحیح داده شود.

در صورت ارسال پاسخ صحیح، آزمون به صورت خودکار به سؤال بعدی ادامه می یابد. تمامی پاسخ های نادرست در کادر پایین صفحه توضیح داده خواهد شد. در توضیحات نکاتی برای پاسخ های صحیح وجود دارد.

آزمون تا زمانی که پاسخ صحیح ارسال نشود ادامه نخواهد داشت. فقط برای اعتبار AIA. در این دوره آموزشی با مشخص کردن قیمت چوب کیلویی متناسب با نیاز جامعه و معماری لمینت تزئینی با فشار بالا (HPDL) آشنا خواهید شد.

درب

در این دوره اطلاعاتی در مورد موارد زیر ارائه می شود:

ایجاد درک درستی از لمینت تزئینی با فشار بالا، ارائه ملاحظات و انتخاب های طراحی، افزایش آگاهی از ساخت درب چوبی قدیمی این دوره بر روی ساخت درب چوبی تمرکز دارد. در زیر چند نکته ذکر شده است که به آنها پرداخته خواهد شد:

بررسی اجزای درب چوبی معماری، افزایش آگاهی از مصالح ساختمانی درب چوبی، درک بهتری از استانداردهای صنعت و جنبه های زیست محیطی ارائه دهید.

این دوره به اعتبار سلامت، ایمنی و رفاه اختصاص دارد. این دوره به بررسی روکش های درب های چوبی معماری می پردازد. چند نکته کلیدی این دوره عبارتند از:

شناسایی برش، تطبیق و الگوهای روکش پالت چوبی دست دوم با افزایش آگاهی از گونه های رایج درب های چوبی، تهیه می شود.

 • منابع:
  1. VTI 102 – The Benefits of Using Decorative Laminates On Architectural Wood Doors
 • تبلیغات: 
  1. برای پیشرفت بهترین راه تجارت است!
  2. تنها راه کمک به رفع نوسانات قیمت دلار!
  3. جوان ترین موسس کارخانه معروف را بشناسید
  4. جیوه عنصری در تاسیسات آزمایشگاه ها است

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.