رازیانه در بارداری مخارج زایمان را تامین می کند

نوشیدنی‌های حاوی رازیانه در بارداری برای بیماری‌های معده که با اسپاسم، نفخ و درد همراه است، توصیه می‌شوند نوشیدنی های رازیانه که معمولاً آب شوید نامیده می شود را می توان از هفته دوم زندگی برای تسکین قولنج و از بین بردن گاز روده به نوزادان داد.
رازیانه اثر خلط آور و ضد عفونی کننده دارد در طب عامیانه از جوشانده دانه رازیانه برای شستن چشم های مبتلا به ورم ملتحمه استفاده می شود و همچنین برای مراقبت از پوست با جوش های پوستی استفاده می شود.

چای رازیانه به طور قابل توجهی عملکرد غدد پستانی را بهبود می بخشد که منجر به افزایش میزان شیر مادر در مادران شیرده می شود
اسانس رازیانه بدن را کاملا تمیز می کند، سموم و سموم را دفع می کند.

به خصوص برای کسانی که به غذای فراوان و الکل علاقه دارند بیشتر نشان بده، اطلاعات بیشتر هنگام پختن روی ذغال، ساقه های خشک رازیانه را در گریل می سوزانند تا عطر و طعم خاصی بدهد. ماهی پخته شده با “دود” معطر بسیار خوشمزه است.

رازیانه
از ساقه های ترشی رازیانه اغلب به عنوان چاشنی استفاده می شود برای تقویت طعم و بوی رازیانه، دانه ها را در تابه داغ خشک کنید و سپس در هاون خرد کنید استفاده از برگ های رازیانه به صورت تازه توصیه می شود.

زیرا برگ های خشک شده طعم خود را از دست می دهند.شوید شیرین دارای رایحه ای نسبتاً تند و شیرین است که می تواند اثر آرام بخشی بر بدن انسان داشته باشد اسانس این گیاه در صنایع عطرسازی است.

و آرایشی و بهداشتی و صنایع غذایی برای طعم دهنده سوسیس و کالباس و قنادی استفاده می شود رستوران‌های هندی معمولاً بعد از شام، دانه‌های ساده یا با روکش شکر را به عنوان دسر و خوشبوکننده نفس سرو می‌کنند.
دانه های رازیانه هنوز در غرفه های حیوانات خانگی برای دفع کک ها پراکنده می شوند رازیانه از زمان های قدیم شناخته شده بوده است، آشپزان مصر باستان، هند، یونان، روم، چین از آن استقبال می کردند.

در یونان باستان، رازیانه نماد خوش شانسی بود، زیرا عطر آن نه تنها قدرت فوق العاده ای به فرد می بخشد و ارواح شیطانی را از خود دور می کند، بلکه مهمتر از همه، رفاه را به خود جلب می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.