دستگاه تصفیه آب صنعتی دست دومی که مردی برای ماساژ بدن از آن استفاده کرد

علاوه بر فناوری اسمز معکوس که عناصر معدنی موجود در آب را حذف می کند، دستگاه تصفیه آب صنعتی دست دوم دارای خطرات ایمنی بسیاری نیز هستند. به 3 نکته زیر توجه نکنید، دستگاه تصفیه آب نه تنها آب را تصفیه نمی کند، بلکه ممکن است آب را نیز آلوده کند.

در طول همه گیری، ما اغلب یک سوال می پرسیم: چند وقت یکبار ماسک را عوض می کنیم؟ چرا تغییر؟ این به این دلیل نیست که پس از استفاده طولانی مدت کثیف بودن آن آسان است و توانایی محافظتی آن نیز ضعیف شده است.

به همین ترتیب، عنصر فیلتر دستگاه تصفیه آب برای مدت طولانی مورد استفاده قرار گرفته است. خواه ناخالصی های خارجی، باکتری ها یا میکروارگانیسم های موجود در آب باشد، چسبیدن به عنصر فیلتر آسان است. با گذشت زمان، آلودگی ثانویه میکروارگانیسم ها تشکیل می شود.

با توجه به “کاغذ سفید آلودگی ثانویه تصفیه کننده های آب توسط میکروارگانیسم ها” که توسط انجمن لوازم برقی خانگی چین تحت فدراسیون صنعت سبک چین صادر شده است، آلودگی ثانویه دستگاه های تصفیه آب توسط میکروارگانیسم ها در کشور من گسترده است. در تحقیق، تعداد کل کلنی‌های موجود در آب دستگاه تصفیه آب بیشتر از استاندارد ملی بود.

دستگاه

علاوه بر این، هنگامی که ناخالصی های بیش از حد به عنصر فیلتر چسبیده و باعث پارگی غشای دستگاه تصفیه آب می شود، مواد انباشته شده وارد آب می شوند و در نتیجه سلامت آب آشامیدنی را به خطر می اندازند.

از آنجایی که مردم اطلاعات زیادی در مورد آلودگی ثانویه المنت فیلتر تصفیه آب ندارند و آگاهی از تعویض المنت فیلتر قوی نیست، بسیاری از افراد پس از خرید دستگاه تصفیه آب تا زمانی که “بازنشسته” نشده است، المنت فیلتر را تعویض نکرده اند.

طبق نظرسنجی انجام شده توسط انجمن لوازم برقی خانگی چین، کمتر از 50٪ از 770 خانواده نصب کننده دستگاه تصفیه آب می دانند که عنصر فیلتر تصفیه آب باید به موقع تعویض شود و حتی برخی از مصرف کنندگان تصمیم می گیرند که آیا عنصر فیلتر را جایگزین کنند یا خیر. در مورد احساسات شخصی آنها عادات استفاده نامناسب بدون شک خطرات بیشتری را برای ایمنی آب آشامیدنی به همراه دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.