دزدی که کیسه ی الماس ها را در سنگ جاساز کرد

ابتدا باید ماشین اهداکننده را روشن کنید و قبل از استارت زدن خودروی مرده، چند دقیقه آن را به همین صورت رها کنید.

هنگامی که موتور وسیله نقلیه تخلیه شده روشن شد، ابتدا گیره ها را با جدا کردن قطب منفی باتری شارژ شده و سپس باتری تخلیه شده جدا کنید.

سپس نکات مثبت به همین ترتیب.

در نهایت خودرو را حداقل یک ساعت برانید تا دینام زمان لازم برای شارژ شدن داشته باشد.

زمستان سخت ترین زمان برای باتری ماشین گیشا است.

اگر دماسنج به زیر صفر درجه برسد، بسیاری از مزایای خود را از دست می دهد. اگر آب موجود در آن یخ بزند، برای مثال در دمای 20 زیر صفر، بهره وری انرژی به نصف کاهش می یابد.

باتری ماشین

به همین دلیل، ایده آل پارک کردن در یک گاراژ بسته است، اما از آنجایی که این همیشه امکان پذیر نیست، باید عناصری را که بیشترین مصرف برق را مصرف می کنند شناسایی کنید تا استفاده از آنها را به حداقل برسانید، به خصوص با موتور تازه روشن شده: شیشه عقب گرم کن، گرمکن صندلی، رادیو…

اما اگر قرار نیست برای مدتی خودرو را سوار شوید، یکی از نکاتی که می‌توانیم برای مراقبت از باتری خودرو به شما ارائه دهیم، این است که آن را جدا کنید.

به این ترتیب وقتی دوباره از وسیله نقلیه خود استفاده می کنید آن را دانلود شده پیدا نمی کنید.

همچنین تمیز نگه داشتن پایانه ها بدون زنگ زدن ضرری ندارد و برای این کار باید آنها را با وازلین چرب کنید یا با یک آئروسل مخصوص برای این منظور اسپری کنید، تا حدودی گران تر، اما تمیزتر و به همان اندازه یا موثرتر.

باتری‌های مدرن معمولاً بدون نیاز به تعمیر و نگهداری هستند، اما اگر یکی از باتری‌های قدیمی است، آن را با آب مقطر تا سطح مناسب پر کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.