تلویزیون سامسونگ 50 اینچ فورکی

تلویزیون های هوشمند شباهت زیادی به گوشی های هوشمند دارند. آنها می توانند محتوا را مستقیماً از طریق اتصال اینترنت به تلویزیون پخش کنند.

این بدان معناست که می‌توانید آخرین فیلم‌ها، جعبه‌ست‌ها و بازی‌ها را در تلویزیون هوشمند خود بدون نیاز به آنتن، کابل یا دستگاه پخش مجزا تماشا کنید.

به طور خلاصه تلویزیون + اینترنت + برنامه ها = تلویزیون هوشمند.

طراحی در تصویر ویژگی های یک تلویزیون سامسونگ 50 اینچ فورکی را خلاصه می کند: تلویزیون در مرکز، نماد اینترنت در سمت چپ و نماد برنامه در سمت راست.

تلویزیون هوشمند چگونه کار می کند؟

همه تلویزیون‌های هوشمند سامسونگ دارای اتصال Wi-Fi داخلی هستند که به آنها امکان می‌دهد انواع خدمات پخش و محتوا را به شما ارائه دهند. شما می توانید انتخاب کنید که تلویزیون هوشمند خود را به صورت بی سیم یا با استفاده از کابل اترنت به اینترنت متصل کنید.

تلویزیون

راه حل دوم اتصال اینترنتی قوی تر و پایدارتری را برای شما تضمین می کند. از طرف دیگر، اتصال بی سیم به شما آزادی بیشتری را برای انتخاب محل قرار دادن تلویزیون در خانه می دهد، زیرا طول کابل اترنت شما را محدود نمی کند.

وقتی برای اولین بار آن را روشن می کنید، تلویزیون هوشمند جدید شما را در راه اندازی راهنمایی می کند. برای استفاده حداکثری از تلویزیون هوشمند خود، باید یک اتصال اینترنتی مطمئن و سریع داشته باشید. هرچه ارتباط شما قوی تر باشد، تجربه تماشای شما بهتر خواهد بود.

تلویزیون هوشمند می تواند به طور معمول بدون اتصال به اینترنت کار کند. شما قادر خواهید بود کانال های تلویزیون کابلی را تماشا کنید، به بلوتوث متصل شوید و بدون هیچ مشکلی از آن به عنوان یک تلویزیون استاندارد استفاده کنید.

با این حال، ویژگی های تلویزیون هوشمند مانند پخش محتوای درخواستی از برنامه های آنلاین در دسترس نخواهند بود. تفاوت اصلی بین یک تلویزیون هوشمند و یک تلویزیون معمولی این است که دومی نمی تواند به اینترنت متصل شود و استفاده از برنامه های آنلاین، پخش ویدیو یا پخش موسیقی در صورت تقاضا را غیرممکن می کند.

با تلویزیون هوشمند همچنین می‌توانید اینترنت را مرور کنید، رسانه‌های اجتماعی را بررسی کنید و موارد دیگر!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.