استفاده از چرم حیوانی در تزیین منزل موجب کاهش آلودگی هوا محیط می شود

خرید و در نتیجه ایجاد تقاضای بیشتر برای یک محصول چرم حیوانی انگیزه ای مالی برای کشاورزان برای تولید بیشتر فراهم می کند.

با این حال، دیگر نیازی به انجام این کار نیست، زیرا می توان جایگزین های ساخته شده از مواد طبیعی، بازیافتی یا مصنوعی را به دست آورد. و برای کسانی که مایل به پوشیدن لباس های چرمی یا جیر هستند، حتی مواد شبه چرم در بازار وجود دارد.

چندین شرکت در ارائه گزینه‌های بدون ظلم برای کیف، کفش پیشرو هستند. و بند گیتار. وقتی صحبت از لباس و همچنین فضای داخلی ماشین یا خانه می شود، مواد غیر چرمی فراوانی مانند پنبه، جین، کتان، میکروالیاف و ابریشم مصنوعی وجود دارد.

طبق داده‌های واردات ولزا از هند، محموله‌های وارداتی گاو و چرم از فیلیپین به 91 رسید که توسط 24 واردکننده هندی از 29 تامین‌کننده فیلیپین وارد شد.

هند بیشتر چرم گاوی خود را از فیلیپین وارد می کند و بزرگترین وارد کننده چرم گاوی در جهان است.اولین واردکننده چرم گاوی، هند با 91 محموله و پس از آن با 0 در جایگاه سوم با 0 محموله قرار دارد.

چرم

در زمانی که مصرف کنندگان رویکردی آگاهانه برای خرید لباس دارند، درک تأثیرات محیطی لباس های ما بیش از هر زمان دیگری مهم شده است.

بسیاری از مردم از شنیدن این که چرم گاو بیش از هر ماده دیگری بر محیط زیست تأثیر می گذارد شوکه می شوند و اغلب زندگی و مرگ گاو را به عنوان بخشی از تأثیر کلی در نظر نمی گیرند. هنگامی که به تأثیر هر ماده فکر می کنید، مهم است که کل فرآیند، از گهواره تا دروازه را در نظر بگیرید.

چرم گاو متداول ترین نوع پوست حیوانات مورد استفاده است و کل این فرآیند مملو از اقدامات مضر برای محیط زیست است. گاوهای گوشتی به طور متوسط ​​18 ماه قبل از کشتار پرورش داده می شوند.

در طول این مدت حیوان به 87 لیتر آب در روز نیاز دارد، بنابراین در طول عمر خود به 47589 لیتر آب نیاز دارد. بسیاری از مردم استدلال می کنند که چرم فقط یک محصول جانبی صنعت گوشت است، اما پوست گاو 10٪ از ارزش آن را تشکیل می دهد.

بنابراین در واقع مکمل سود کلی گاو است. مقدار زیادی چرم از حیواناتی که عمدتاً برای پوستشان کشته شده اند به دست می آید.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.