استفاده از جک روغنی جک ایران برای جلوگیری از ترافیک در جاده سمنان

در هنگام جابجایی تاسیسات صنعتی و اجسام با ابعاد و وزن استثنایی مانند ژنراتورها استفاده از جرثقیل همیشه امکان پذیر نیست. هولماترو به سفارش جک روغنی جک ایران، یک سیستم لغزش هیدرولیک را عرضه کرد.

جک روغنی جک ایران در انتقال بارهای سنگین و ماشین آلات از یک نقطه شروع خاص به مقصد نهایی در بلژیک، اروپا یا سراسر جهان تخصص دارد. آنها می توانند یک ماشین یا کل ناوگان ماشین آلات را از یک ساختمان یا کارخانه به محل دیگر یا قسمت دیگری از ساختمان منتقل کنند.

تقاضای فزاینده ای برای ابزارهایی برای جابجایی اشیاء صنعتی و تاسیسات با اندازه و وزن استثنایی وجود دارد. با توجه به فضای محدودی که معمولاً این اجسام در آن قرار می گیرند، استفاده از جرثقیل عملاً همیشه غیرممکن است.

جک
به درخواست Heavy Lifting & Handling، ما یک سیستم کامل حرکتی را طراحی و تولید کرده ایم. اصل یک سیستم متحرک انرژی نسبتا محدودی است که برای جابجایی یک بار سنگین به صورت افقی لازم است.

یک سیلندر هیدرولیک دو کاره در واحد فشار/کشش این کیت جابجایی خاص ادغام شده است. این جک 26 تن ظرفیت دارد و می تواند حداکثر 200 تن بار را جابجا کند. بار با استفاده از لغزنده‌های PTFE فوق‌العاده صاف روی یک قاب بالای مسیرهایی که قبلاً گذاشته شده‌اند، می لغزد.

هنگامی که بار را نمی توان به یک طرف فشار داد، واحد فشار/کشش سیستم سفر را می توان بدون نیاز به برداشتن از مسیر معکوس کرد. سیستم حرکت قابل تنظیم ما برای تعداد بسیار زیادی از برنامه های مختلف و خاص مناسب است.

سیستم های جرثقیل هلماترو برای جابجایی کارخانه ها و تجهیزات صنعتی با اندازه و وزن استثنایی به و از مکان هایی که استفاده از جرثقیل در آنها گزینه ای نیست، مناسب است. طراحی مدولار هر دو سیستم سازگاری آنها با ابعاد و وزن عناصر درگیر در هر پروژه را تسهیل می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.