استفاده از تشک تخت تک نفره رویا موجب درمان شب ادراری کودکان می شود

آیا می خواهید تشک تخت تک نفره رویا بخرید؟ اگر مال شما بیش از 10 سال سن دارد، ایده خوبی است. حداقل کمی بهتر خواهید خوابید. از طرفی سلام شب های بی خوابی! واقعاً چگونه انتخاب این همه پیشنهاد زیاد است؟ لاتکس طبیعی، فوم پلی اورتان یا پشم مرینو را انتخاب کنید؟

باور کنیم که صنعت تشک سازی زندگی ما را پیچیده کرده است. مقداری حقیقت وجود دارد. حتی اصطلاحی برای توصیف دنیایی وجود دارد که در مواجهه با سرریز اطلاعاتی که به مصرف کننده تحویل داده می شود تاریک می شود: مبهم سازی. راهی برای وادار کردن او به پرداخت بیشتر. برای جلوگیری از شب‌های بی‌خوابی، هفت نکته کاربردی برای انتخاب تشک در انتهای مقاله آمده است.

برای اولین خرید تشک، مشکل هنوز خیلی پیچیده به نظر نمی رسد. ما جوان هستیم، در حال نقل مکان هستیم، بودجه کم است، کمردرد نداریم یا خواب سبکی نداریم.

خرید اینترنتی یک شبه رفلکس است. ایده دریافت یک تشک فشرده در بسته بندی و مشاهده باز شدن آن مانند ویدیوهای کپستر یا تدیبر را می توان به عنوان یک تجربه جالب و حتی در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشت.

تشک

شرکت تشک، بزرگ‌ترین تاجر ملحفه‌های آمریکایی و هزاران فروشگاه آن، فکر نمی‌کرد از فناوری فشرده‌سازی خلاء برای تشک‌ها استفاده کند و آنها را در یک جعبه مقوایی به اندازه یک یخچال تحویل دهد.

حتی اگر تخیلی هم بود، شرکت تشک، مانند سایر توزیع کنندگان، هیچ علاقه ای به توسعه این نوآوری نداشت. چرا بخشی از فروش خود را با ارائه تشک های ساده با قیمت های پایین و حاشیه کاهش می دهد؟

این یک داستان کلاسیک از اختلال است: مبتکرانی از جاهای دیگر، وارد پایین بازار شدند، بیش از حد مورد غفلت مدیران متصدی قرار گرفتند، و سازمانی را توسعه دادند که هزینه ها و قیمت ها را کاهش می دهد.

من این مدل معروف را در “Uberization of the Mechanical Razor” توصیف کردم. کلاب Dollar Shave و تیغه های یدکی آن را که در خانه دو برابر ارزانتر از فروشگاه توسط Capster و تشک پلی اورتان اولیه آن تحویل داده شده است، در اینجا جایگزین کنید. نه تشک ها و نه لت ها توسط توزیع کننده تولید نمی شوند زیرا توسط همان تامین کنندگانی که فروشندگان در مغازه عرضه می شوند، عرضه می شود.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.