اسباب بازی پسرانه ماشین کنترلی موجب ارزان شدن بلیط سفرهای هوایی شد

بازی اولین گام در یادگیری کودکان ما با تفریح ​​است. در حالی که کودک از طریق بازی از نظر جسمی و ذهنی رشد می کند، همچنین از یادگیری چیزی به تنهایی از طریق آزمون و خطا لذت می برد و حس اعتماد به نفس در او رشد می کند.

قانون اساسی یک اسباب بازی خوب مانند اسباب بازی پسرانه ماشین کنترلی این است که خلاقیت را توسعه دهد. اسباب بازی چیست؟ دقیقاً همانطور که یک منبع می نویسد: “اسباب بازی ها مواد بازی هستند که توانایی های طبیعی کودک را تسهیل می کنند و در نتیجه عملکرد آموزشی بزرگی را انجام می دهند.”

خب بازی چیه؟ 3 تعریف مختلف دارد: “بازی راهی برای کودک است تا از طریق تجربیات خود موضوعاتی را بیاموزد که هیچ کس دیگری نمی تواند آموزش دهد.”

«بازی ها اقداماتی هستند که برای سرگرمی و بدون در نظر گرفتن عواقب انجام می شوند. بازی به عنوان نقطه مقابل “کار” در نظر گرفته می شود. زیرا در «کار» یک نتیجه مشخص وجود دارد.» از نظر پیاژه، بازی هارمونی است.

اسباب بازی

در همین منبع نوشته شده است که یکی از مواد بازی که ارزش آموزشی بالایی دارد «آب» است. به لطف آب، که فرصت هایی برای تجربه و کاوش فراهم می کند، به کودک خجالتی هشدار داده می شود، کودک پرخاشگر آرام می شود. آب همچنین به کودک کمک می کند تا برای مدت طولانی روی یک موضوع تمرکز کند.

ماسه و آب مواد اولیه بازی برای همه سنین از سن 2 سالگی در نظر گرفته می شوند. درباره اسباب بازی های الکترونیکی چه می دانیم؟ بسیاری از ما ممکن است خرید اسباب بازی های الکترونیکی برای فرزندانمان را یک امتیاز بدانیم. اما ببینید کتاب ها چه می گویند:

اسباب‌بازی الکترونیکی یک بازی انفرادی است که کودک را در فضایی تنگ نگه می‌دارد. این در حالی است که بازی های مشابه در سال های اولیه کودکی غلبه کرده و اکنون کودک وارد دوره بازی های جمعی شده است. اسباب‌بازی‌های الکترونیکی که با دور کردن او از دوستانش بر رشد اجتماعی کودک تأثیر منفی می‌گذارند، از رشد خلاقیت او نیز جلوگیری می‌کنند.

اسباب‌بازی‌های الکترونیکی اگرچه در رشد برخی از عملکردهای ذهنی مانند توجه، ادراک، هماهنگی چشم و دست و استدلال فواید دارند، اما بر فعالیت واقعی بازی و رشد اجتماعی کودک تأثیر منفی می‌گذارند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.